Компанія A.Sept заснована в 2006 році спільно з німецькими та голландськими партнерами і є підприємством, що виробляє антибактеріальну продукцію, що захищає населення від вірусів, бактерій і грибків.

На початковому етапі своєї діяльності компанія A.Sept привернула на український ринок гігантів-виробників антибактеріальної продукції світового значення, що мають багаторічний досвід боротьби з хвороботворними мікроорганізмами, з якими населення планети стикається кожен день. Серед них німецькі, японські та російські компанії, відомі світовому ринку антибактеріального захисту своїм багаторічним досвідом, високою ефективністю продукції і екологічністю виробництва.

Партнерство з такими сильними брендами дало компанії A.Sept можливість завоювати стійкі позиції на ринку антисептики B2B, де клієнтами компанії стали більше 500 підприємств, в число яких входять: Міністерство охорони здоров'я України, Головний Військовий клінічний госпіталь м.Києва, Державна клініка «Феофанія» , приватна клініка «Ісіда», Державне підприємство «Укрзалізничпостач», Міністерство освіти, Coca Cola, BMW Україна та ін. Це призвело до розуміння необхідності створення для споживача пропозиції лінії засобів личн ой захисту від бактерій, вірусів і грибків. Цією захисту український споживач був практично позбавлений, залишаючись один на один з хвороботворними мікроорганізмами аж до прояву перших симптомів, з якими необхідна вже лікарська допомога.

Так з'явилася лінія продуктів ТМ A.Sept, націлена на боротьбу з хвороботворними мікробами до того, як вони стали причиною якого-небудь захворювання.

Всі продукти під ТМ A.Sept є максимально нешкідливими для людини і навколишнього середовища. Ефективність та безпечність всіх продуктів A.Sept підтверджена МОЗ України, всі засоби внесені в список державну реєстрацію дезінфекційних засобів МОЗ України.

Кожен продукт створюється за рецептурою розробок провідних європейських компаній. Мікробіологічна лабораторія, акредитована COFRAC, тестує продукцію на ефективність щодо захисту проти ВСІХ відомим штамів мікробів, бактерій і вірусів.

Окрема лабораторія по обслуговуванню клієнтів оцінює сумісність препаратів з усіма матеріалами, використовуваними в повсякденному житті людини, тестує на алергенність і безпеку.

Кожен продукт A.Sept - це продукт інтелектуальної антибактеріального захисту, створений з максимальним урахуванням потреб людського організму і навколишнього середовища. Новітні розробки в складі і якісну сировину дозволяють сміливо говорити про антисептику нового покоління, створеної з умовою збереження максимальної безпеки людини і навколишнього середовища.

Для створення антисептичних засобів компанія використовує сировину компаній-виробників, з якими працюють світові лідери-виробники антисептики. Кожен з постачальників є найкращим у своїй сфері на світовому ринку. Серед них: KAO Chemicals * (Німеччина, Японія), COCNIS Deutschland GmbH (Німеччина), Clariant, (Німеччина), BASF **, (Німеччина), COGNIS Deutschland, (Німеччина), «Аджанта КЕМІКАЛС Індастріз» (Індія), « Akema srl ​​»(Італія),« MANE »(Франція), SCHULKE & MAYR *** (Німеччина), NipaLaboratories / Clariant (Німеччина), ROHM & HAAS (США), Eur-O-Compound (Бельгія), Simrise (Німеччина), Cognis ( Німеччина), Аmerhol (Німеччина), «Zohar» (Ізраїль), «Danisco», (Фінляндія), AkzoNobel (Нідерланди), Res Pharma (Італія), NOVEON (США), ISP (Швейцарія), Alban Muller (Франція), Rhodia Chemie (Франція), «Ciba Speciality Chemicals» (Швейцарія).

Місія компанії - формування в Україні здорового суспільства, кожен член якого піклується про своє здоров'я і здоров'я своїх близьких. Зниження рівня захворюваності в Україні. Захист населення від інфекцій і хвороботворних мікроорганізмів шляхом застосування профілактичних засобів збереження здоров'я. Привнесення на ринок України світового досвіду культури застосування превентивних методів захисту людини від бактерій, вірусів і грибків. Створення інформованої шару населення, яке обрало здоровий і якісно новий образ життя, заснований на дотриманні правил особистої гігієни та застосуванні якісних засобів антибактеріального захисту A.Sept. Формування людини нового свідомості, яка застосовує превентивні засоби захисту в боротьбі сучасного світу зі здоров'ям кожного з нас. Людини, впевненого у своїй захищеності і своє здоров'я сьогодні завтра і завжди.

Вся продукція ТМ A.Sept умовно ділиться на категорії продуктів особистої гігієни, на побутову хімію і на серію продукції для дітей.

Так, до категорії продуктів особистої гігієни відносяться:

- гель для дезінфекції рук;

- спрей для дезінфекції рук;

- піна для рук антибактеріальна;

- піна для рук і тіла антибактеріальна;

- рідке мило антибактеріальне;

- рідке мило для рук і тіла з фармазолом.

До категорії продуктів побутової хімії відносяться:

- експрес дезінфекція повітря;

- універсальний засіб для дезінфекції поверхонь з миючим ефектом

Українська